למה צריך מדבקות בגלילים?

תוכן עניינים
יש לכם מוצר חדש או כזה שתרצו לשדרג ולשווק? הגעתם למקום הנכון.
למה אתם צריכים מדבקות בגלילים?  מה היתרונות של מדבקות בגלילים?
הנה 5 סיבות לכך שמדבקות בגלילים יכולות להפוך את פני המוצר שלכם לבולטים יפים ומשווקים טוב יותר.
מבדקות בגלילים לבירה הגיבור
מדבקות בגלילים ליין
  • הפנים של המוצר / האריזה – כאשר לקוח מגיע לרכוש מוצר, דבר ראשון שהוא רואה לנגד עיניו זו המדבקה על המוצר או האריזה. כאשר משקיעים בעיצוב המדבקה
    היא תמשוך את עיניו של הקונה ותשדר אמינות, יוקרה, מסתוריות וכל דבר אחר שתרצו להעביר ללקוח. המדבקה על המוצר או האריזה, היא הפנים של המוצר ושל החברה שלכם והיא יכולה להיות ההבדל בין לקוח שעובר למוצר הבא או נשאר על המוצר שלכם ורוכש אותו.
 
  • גיוון בהדפסה – יש לכם כמה סוגים של מוצרים עם אריזות שונות? מעולה! תוכלו לבחור עיצוב של סדרה, בה כל מוצר מקבל את הייחודיות שלו ועיצוב מדבקה מעט שונה לכל אחד מהמוצרים ובכך לשווק את סדרת המוצרים בדרך המתאימה ביותר. תוכלו להדפיס מדבקות עם גימורים מיוחדים, שיעשו את ההבדל ועם זאת ידגישו את הייחודיות של כל מוצר.
 
 
  • כמויות הדפסה – המדבקות מגיעות בגלילים ויש את האפשרות לבחור ולהדפיס סדרות קטנות יחסית של כמה מאות מדבקות לכמה סוגי מוצרים. יתרון זה הוא חשוב מאוד ויכול לחסוך לכם כסף. ככל שתגדילו את כמויות ההדפסה, מחיר המדבקה ירד באופן יחסי.
 
  • בחירה בסוג המדבקה – כאמור, מדבקות בגלילים מתאימות לרוב סוגי המוצרים והאריזות וניתן לעצב אותן ככל העולה על רוחכם וככל שיתאים למוצר שלכם. יש להגדיר ולבחור את סוג המדבקה שמתאים לכם ולמוצר שלכם. ישנן מדבקות בגלילים עם מידע משתנה אשר מתאימות למי שצריך סדרה של מדבקות ברקוד, כתובות או מיספור על גבי המדבקה, מדבקות ביטחוניות שיעודם הוא למנוע גניבות או פתיחת מוצרים שלא לצורך. מדבקות לטמפרטורות שונות ועוד. רוצים לדעת עוד על סוגי המדבקות לחצו כאן

לסיכום

לשאלה למה צריך מדבקות בגלילים יש מספר תשובות ברורות. מדבקה בגליל היא מוצר חובה בשוק המשקאות, הקוסמטיקה, המזון ובעוד ענפים רבים בתחום התעשיה ולא רק. נשמח לייעץ ולעזור לכם בעזרת הצוות המקצועי והמיומן שלנו בדפוס כנרת, לבחור את המדבקה המתאימה ביותר למוצר שלכם.