אודות הדפוס

מפעל הדפוס המשפחתי שלא מפסיק להתפתח ולהתחדש מאז 1937

מפעלנו נוסד בשנת 1937 ע”י הרב מאיר סמאג'א ז”ל שהיה ממייסדי ענף הדפוס בישראל. את רישיון הדפוס קיבל הרב סמאג׳א מהמנדט הבריטי, אך את היחס החם והשירות האדיב שמשך אלפי לקוחות, הוא הוריש בעצמו לילדיו שהמשיכו את דרכו. כך הפך עם השנים הפכנו מדפוס פינתי קטן ברחוב הגליל בטבריה העתיקה, למפעל תעשייתי המייצר מדבקות בגלילים ומוצרי דפוס לכל חלקי הארץ.

המפעל מנוהל כיום ע"י הדור השלישי של המשפחה. גודלו משתרע על פני 1150 מ"ר ובו הדפסים והמעצבים, מכונות הדפוס והגימור מהטובות בעולם, בין הבולטות שבהן HP Indigo ו-ABG Digicon, שמאפשרות לכל מוצר לקבל את הטיפול הטוב ביותר בטכנולוגיה החדישה ביותר הקיימת בענף.

ועם כל הכבוד הראוי למכונות החדשניות, דבר לא יחליף את השירות האדיב, החם והאישי שאנו מעניקים לכל לקוח ומלווים אותו בכל שאלה עד לקבלת התוצר הסופי.

אנו מתמחים בייצור מדבקות בגלילים על גבי מגוון רחב של חומרי גלם, גימורים מיוחדים כמו הטבעות פויל, הבלטות והדפסות משי.

בין לקוחותינו המרוצים: יקבים מובילים, מפעלי מזון, מפעלי אריזה ומחזור, מפעלי קוסמטיקה וטואלטיקה, אלקטרוניקה, היי-טק, מוצרי חשמל, רשתות שיווק, משרד הביטחון, משרדי פרסום וחברות פרטיות.

לצד מדבקות בגלילים, אנו מייצרים מגוון רחב של מוצרי דפוס כגון יומנים ולוחות שנה, מחברות ממותגות, פולדרים, ספרים בכריכה רכה וקשה, תפריטים, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, פנקסים, אריזות ומוצרים לקידום מכירות.

רשיון עסק מקורי דפוס כנרת
רישיון הדפוס שקיבל הרב מאיר סמאג׳א ז״ל מהמנדט הבריטי. 1937
חותם אמינות דן אנד ברדסטריט
דפוס כנרת שנות ה-70 רח הגליל
הדפוס בראשיתו ברח׳ הגליל טבריה. מימין: יצחק סמאג׳א, חיים סמאג׳א,  הרב מאיר סמאג׳א ז״ל והעובד המסור מקסים דרעי ז״ל