מדבקות בגלילים ליין

הדפסת תוויות לבקבוקי יין
מדבקות בגלילים ליין צריכות להיות בהתאמה לבקבוק (צבע וצורה) וכמובן ליין עצמו. בחירת המדבקה לבקבוקי היין חשובה מאד ומשווקת את היקב בצורה הטובה ביותר.
 

מדבקות בגלילים לבקבוקי ליין - מה צריך לדעת!

  • ככל שהיין יוקרתי וייחודי יותר, המדבקה תהיה בדרך כלל בצורה מיוחדת ומעוצבת עם גימורים והשבחות מיוחדים, כדי להדגיש את האיכות והרמה הגבוהה של היין.
  • חומרי הגלם משתנים בהתאם לאיכות היין.
  •  על המדבקה להיות עמידה בסוגים שונים של טמפרטורות ולחות.
  •  ישנם יינות שנשמרים בקירור ועם לחות גבוהה ואחרים נשמרים על מדפים בטמפרטורת החדר. בדפוס כנרת נתאים את חומרי הגלם השונים לסוגי היין ולמקום איחסונו.
מדבקות בגלילים ליין
מדבקות בגלילים ליין משק ברגר

באמצעות הדפסה דיגיטלית מתקדמת, נדע להדפיס לכם מדבקה איכותית ומעוצבת ברמה הגבוהה ביותר שתציג את בקבוק היין שלכם בצורה שמושכת את העין. המדבקות בגלילים ליין או תווית לבקבוק יין נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח כדי להגיע לתוצאה המושלמת עבורכם.

מדבקה מהודרת ומיוחדת על בקבוק היין, מביאה לידי ביטוי את איכותו ואופיו של היין, באמצעות עיצוב גרפי מקורי, חומרים וגימורים מעניינים ומידע פשוט וקריא על המדבקה. כמובן שכדאי להכין את המדבקות האלה בחברה המתמחה בהדפסה מיוחדת של מדבקות בגלילים ליין ויכולה לעשות את כל אלה.
 
חברת דפוס כנרת מדפיסה ומייצרת מדבקות בגלילים ליין מהאיכותיות ביותר עבור יקבים בארץ. אנו מספקים חומר גלם איכותי, משקיעים בטכנולוגיית ההדפסה העדכנית ביותר, משפרים את התהליכים בקביעות ושומרים על חדשנות, כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את מדבקות היין הטובות והאיכותיות ביותר.
 

הדפסת מדבקות בגלילים ליין בהתאמה אישית

בכל גודל ובכמות מינימלית, אין צריך להתפשר על יוקרתיות, ייחודיות ונראות המדבקות שלכם. טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית החדישה שלנו  ב-HP INDIGO, מאפשרת לנו לייצר מדבקות מצוינות בגלילים ליין, גם אם זה בציר ראשוני או מהדורה מיוחדת, אין צורך להתפשר על החתימה האישית שלכם.
 
עיצוב נכון ומתאים לאופיו של היין והיקב, יאפשר לכם לשים את חותמכם הייחודי על כל בקבוק יין שתייצרו. צרו איתנו קשר לכל שאלה ויעוץ.
חברת דפוס כנרת kineret@017.net.il