יומנים שבועיים

יומנים שבועיים להדפסה במבצע – דפוס כנרת נוסד בשנת 1937, והינו מהמובילים בארץ בכלל, ובצפון בפרט. כיום בית הדפוס מנוהל על ידי דור שלישי. בית הדפוס עבר מהדפסות מהדפסות מסורתיות להדפסות דיגיטליות עם מחשוב טכנולוגי מהמתקדמים ביותר בעולם. המפעל משתרע על שטח ענק של 650 מטרים עם מכונות דפוס וגימורים. אנו מעסיקים צוות עיצוב גרפי מומחים עם עשרות שנות ניסיון.

יומנים שבועיים במבצע מיוחד

דפוס כנרת יצא במבצע מיוחד על הדפסת יומנים שבועיים בכריכה קשה / ספירלה קטן / בינוני / גדול – בכל המידות, החל מכמות של 250 יחידות, כולל דף צבעוני ביומן פרופיל של המזמין. תוכלו למצוא אצלנו יומנים לשנת 2018, 2019, בעיצוב והתאמה אישית. יומנים לתלמידים. יומנים לספורט, לבריאות, יומנים עם טיפים כלכליים, יומנים בכריכה דקה, ועוד. היומנים באים בשלל כריכות כגון: כריכת פוני, כריכת סקאי, כריכת דמוי עור, כריכת ספירלה, כריכת PVC, כריכת עור, עוד. לפרטים ומידע על מבצעים מיוחדים התקשרו עכשיו 04-6797777
הדפסה יומן קטן לקיבוצים
יומן כריכת ספירלה
הדפסה יומן שבועי קטן
יומן שובעי כריכה דקה
יומנים שבועיים
יומן שבועי 3 ימים בעמוד
יומנים שבועיים
יומנים כריכה קשה
הדפסת מחברות כריכה קשה
יומנים ומחברות ספירלה במבצע
הדפסה מחברת ממותגת
יומנים בהתאמה אישית

יומנים לחברות ועסקים

לאחרונה הפך טרנד להדפיס יומנים שבועיים לעובדים בחברות גדולות ובינוניות, ואפילו קטנות. את היומנים מעניקה החברה לעובדיה בתחילת שנה, הדפסת היומנים מעניקה לחברה יתרונות רבים ומבלי להוציא הרבה כסף. כנזכר לעיל ישנם שימושים רבים ליומנים. החברות שמים בדרך כלל בעמוד הראשי עיצוב לוגו עם מסרים של החברה. ביומן מכניסים לפעמים את פרטי העובדים בחרה, מתי יש להם יום הולדת, מה האימייל שלהם, מהו מספר הטלפון שלהם, ועוד. בתוך העמודים משלבים תמונות, מבצעים, מסרים, כל חברה לגבי מה שהיא צריכה ורוצה להעביר. בסכום מזערי עבור כל יומן במשך שנה שלמה תוכלו להעביר מסרים מסווים וגלויים לעובדים שלכם. לקרב בין העובדים בחברה, מכיוון שיש להם טלפונים, פרטים, והם לא ישכחו את יום ההולדת של עובדיהם. תוכלו להעביר מסרים שיווקיים, מעבר לעובדים בחברה אנשים שבאים איתם במגע ייראו גם הם את היומנים והחברה או העסק ירוויחו עוד פרסום ומיתוג.