הדפסת יומנים – דפוס כנרת

תכנון | עיצוב | ו הדפסת יומנים בהתאמה אישית לשנת 2019

הדפסת יומנים בהתאמה אישית

כמעט כולם צריכים יומן, יומן מסדר לנו את לוח הזמנים ועושה לנו סדר בן בראש, והן בלוח הזמנים שלנו. דפוס כנרת מתחמה במתן פתרונות ו הדפסת יומנים. יומנים סטנדרטיים, יומנים שבועיים, יומנים בהתאמה אישית. מתכנון יומנים, עיצוב יומנים על פי דרישה, והוצאתם לאור. ישנם סוגים רבים של יומנים למגוון רחב מאוד של מטרות. נמנה את חלקם ומטרתם. 

סוגים של יומנים

יומנים שנתיים עם עמוד לכל יום, וציון של חצי שעה בכל שורה. יומנים שנתיים עם 3 ימים בעמוד, וציון של שעה בשורה. וכאלו של שבוע שלם בעמוד, יומני כיס, ויומנים ענקיים. יומנים לתלמידים, יומנים לבנות, יומנים עם טיפים, כגון עם טיפים כלכליים, טיפים שלמאמנים אישיים, יומני ספורט, ועוד. כל היומנים מגיעים בגדלים שונים, ובאיכויות שונות. עם סוגי דפים וכריכות שונות. מעבר לעיצוב היומן וסוג הדפים עבים או דקים וכדומה, אחד הדברים הכי משפיעים על המחיר, הנוחות והנראות של היומן, הוא סוג הכריכה שלו. יומנים באים בשלל כריכות, כגון: כריכת פוני, כריכת סקאי, כריכת דמוי עור, כריכת PVC, כריכת ספירלה, כריכת עור אמיתי, וכריכה קשה. 

יומנים לחברות ועסקים

יומנים יכולים להיות כלים חזקים למגוון מטרות, חברות מדפיסות יומנים שנתיים עם מסרים שיווקיים, עם מיתוג, ותכניות ומביאים אותם לעובדים שלהם על מנת לשפר את הביצועים שלהם, אנשי מכירות חייבים יומנים על מנת לעמוד בלוח זמנים מסודר, להגיע ללקוחות בזמן ולא לפספס פגישות. אנו בדפוס כנרת מדפסים יומנים לשלל חברות ועסקים עם מיתוג חיצוני ופנימי, בהתאמה אישית לנראות והמסרים שברצונם להעביר. צריך לזכור שלפרסומים העובדים של החברה או לקוחות פוטנציאלים נחשפים פעם אחת, ואילו למיתוג ולמסרים שמודפסים על גבי היומן  הם נחשפים במשך שנה שלמה בכל יום כמה פעמים. זהו כלי עוצמתי להערת מסרים ולשימורם בטופ אופ מיינד של אותם אנשים.

יומן לילדים בעיצוב אישי

יומן מעוצב עם ברכות יכול להיות מתנה נפלאה לילדים. ניתן לשלב ביומן דמויות שהילד אוהב ומעריץ, או שאתם רוצים להעביר לילד שלכם מסרים חינוכיים, וכן ציטוטים מסרטים שהילד שלכם אוהב, או משפטי השראה שיקדם אותו. ואף למבוגרים. זו מתנה שנשארת עם הילד שנה שלמה, והמסרים חודרים עמוק. צעצועים שתקנו לילד לאחר חודש יכול להיות שיימאס לו מהם והוא ישאיר אותם בצד, לעומת זאת יומן נשאר לשנה שלמה. ליצור יומן מעוצב לילדים עם הדמויות והמשפטים וכדומה נדרשת יצירת אומנות, עיצוב גרפי, ותכנון. אנו בדפוס כנרת עם ניסיון של שנים בהדפסת יומנים נדע להתאים עבורכם את היומן המושלם עבור ילדכם, נעזור לכם בתכנון, בעיצוב, ובהוצאה לאור. זוהי המתנה המושלמת עבור הורים שרוצים לשמח את הילדים ועל הדרך להעביר מסרים חינוכיים. 

השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם