הדפסה דיגיטלית:

הדפסה דיגיטלית הינה שונה מהדפסה בשיטה הישנה והמוכרת, הדפסה דיגיטלית נעשית ישירות מקובץ דיגיטלי, כגון מדיסק און קי, מדיסק רגיל, מהארד דיסק, מהטלפון, וכדומה. בעוד שפעם היו צריכים לעשות את הכול בצורה ידנית, כיום באמצעות בולוטות' ניתן לשלוח עמודים להדפסה. 
להדפסה דיגיטלית יתרונות רבים, כגון: הצבעים עקביים בין הדפסה להדפסה, ניתן לערוך שינויים במהירות, לא מצריכה מלאי ושטח אחסון, הכל מאוחסן בדיסק און קי, תוכלו להדפיס בדיוק כמה שאתם צריכים בזמן נתון , ועוד. דפוס כנרת מתמחה בכל סוגי ההדפסות, עם מעצבים גרפיים, ציוד חדיש, שירות אדיב ומקצועי, ומחירים אטרקטיביים במיוחד. 

דפוס כנרת הינו בית דפוס בצפון ומהמובילים שבבתי הדפוס בארץ. אנו מציעה לכם הדפסות מיוחדות ואריזות לכל מטרה.

 

הדפסות מיוחדות ואריזות שתוכלו למצוא אצלנו :

  • הדפסת קלפים ממותגים
  • אריזות מיוחדות
  • אריזות לסבונים
  • אריזות לגרביים
  • אריזות אחרות

 

איך הדפסה דיגיטלית עובדת ?

בשלב הראשון של ההדפסה יוצרים שכבת דיו דקה על פני החומר. בשלב הבא, על מנת להחדיר את דיו אל תוך החומר, יש למרוח על הדיו נוזל מתאים, בשילוב עם תהליך של חימום. בציוד דיגיטלי, לעומת זאת, ניתן להדפיס בהתבסס על קובץ תמונה או תוכן דיגיטלי, שמועבר בין שתי מדיות.

לצפייה בגלריה שלנו לחצו כאן

הדפסת קטלוגים ומגזינים

הדפסת קטלוגים ומגזינים

הדפסת פולדרים

הדפסת פולדרים ותפריטים

הדפסה דיגיטלית

כרטיסי ביקור בהתאמה אישית

הדפסת חוברות הפעלה

הדפסת חוברות הפעלה


 

היתרונות של הדפסה דיגיטלית

כמעט כל בתי הדפוס מתבססים על הדפסה דיגיטלית אחד היתרונות המשמעותיים שהביאה עמה לידת ההדפסה דיגיטלית הוא העובדה שאין צורך בגלופות. הדפוס הדיגיטלי מתבסס על הזרקת דיו או לייזר. מכונות דפוס דיגיטלי מסוגלות להחדיר את הפיגמנט אל סוגים שונים של חומרים, כגון נייר, נייר צילום, קנבס, מתכת, עץ, זכוכית, מדבקות בגלילים וכולי. זאת, להבדיל משיטות דפוס מסורתיות, שדורשות החלפה של הגלופות באופן קבוע ואינן מאפשרות הדפסה על מגוון רחב של חומרים. ברוב המקרים ההדפסה המסורתית אינה מאפשרת החדרת פיגמנט אל תוך החומר באופן ישיר ומידי.

 

 

ההדפסות דיגיטליות

 

השפעת ההדפסה הדיגיטלית על חיינו

ההדפסה הדיגיטלית השתלטה על תחומי חיים רבים, משום שהיא חוסכת זמן וכסף ומשמשת בסיס לייצור של אינסוף מוצרים ופתרונות על פי דרישה. ההתפתחויות שנרשמו בתחום במהלך השנים האחרונות הורידו את סף הכניסה לענף ואת העלויות הכרוכות בייצור מוצרי דפוס. בהמשך לכך פשוט יותר להתמודד עם הפן הטכני שבהקמה ובהפעלה של בתי דפוס ולממן אותו. בו זמנית התחרות בענף נמצאת במגמת עליה. היצרנים נדרשים למצוא פתרונות שיאפשרו להם לייצר מוצרים מבוקשים בעלויות נמוכות, תוך שמירה על איכות ורמת גימור גבוהות. הציוד הדיגיטלי מאפשר לעשות זאת בקלות וביעילות ובמקביל מעלה את רמת העבודה והתוצרת של הענף כולו.